Cześć! Nazywam się Ana Maleszewska-Osipczuk. Jestem instruktorką zajęć fitness, nauczycielką wychowania fizycznego z wieloletnim doświadczeniem. Wrodzony optymizm sprawia, że każdego dnia znajduję masę powodów do radości i uśmiech wiecznie widnieje na mojej twarzy. Kocham sport i od lat towarzyszy mi on niemal każdego dnia. W pracy najważniejszy jest dla mnie kontakt z ludźmi, dzięki którym codziennie uczę się czegoś nowego.

Moje wykształcenie:

  • Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie – Zamiejscowy Wydział Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej.

Najważniejsze kursy i szkolenia fitness:

  • Instruktor  rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness w różnych formach gimnastyki 
  • Studia podyplomowe: Odnowa biologiczna
  • Studia Podyplomowe: Gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna
  • Team ICG Bas

Zapraszam do AjoStudioFit

Butikowe Studio Fit w Bielsku Podlaskim. Stawiamy na prozdrowotny aspekt życia i treningu. Proponujemy i propagujemy aktywność sportową w kameralnej atmosferze dla osób w każdym wieku. 🙂  

Urządzenie, w którym szczelnie zamknięta dolna część ciała poddawana jest działaniu podciśnienia „VACU” oraz działaniu promieni „InfraRed” . Równolegle z terapią Vacu Therm odbywa się trening , któremu z łatwością podoła nawet osoba unikająca aktywności fizycznej. Parametry urządzenia sterowane są komputerowo i dobierane indywidualnie dla każdego klienta.

Efekty:

– przyspieszenie metabolizmu

– szybsze spalanie kalorii

– spadek masy ciała

– redukcja cellulitu

– pozbycie się uczucia tzw. „ciężkich nóg”

– pobudzenie produkcji kolagenu, elastyny i protein w skórze, co znacząco wpływa na jędrność i gęstość skóry

MASAŻ Body Roll to przede wszystkim ujędrniający masaż antycellulitowy oraz urządzenie wspomagające proces odchudzania. Relaksująca sesja na Body Roll dodatkowo rozluźnia napięcia i bóle mięśniowe.
Specjalne wyprofilowane, drewniane rolki poruszają się z określoną szybkością i w określonym kierunku pozwalając na drenaż całego ciała.

Efekty:
– poprawa krążenia krwi
– dogłębne rozbicie tkanki tłuszczowej
– poprawa krązenia limfy
– zmniejszenie dolegliwości bólowych
– poprawa samopoczucia
– łagodzenie stresu
– redukcja wagi ciała

Urządzenia BOTT działają w oparciu o prąd pulsacyjny Faradaya (prąd neofardyczny) – impulsowy prąd małej częstotliwości, który oddziałuje na mięśnie poprzez jednokierunkowe ciągi impulsów. W zależności od programu, pozwala na dogłębną stymulację tkanki mięśniowej (do 1200 ruchów na godzinę), odpowiadającą nawet ośmiogodzinnemu wysiłkowi fizycznemu.

Efekty:
– redukcja tkanki tłuszczowej
– wzmocnienie siły mięśniowej
– uelastycznienie skóry
– niwelacja obrzęków
– ograniczenie bóli mięśniowych, kostno – stawowych oraz neurologicznych

Sauna Karbonowa to niskonapięciowe, specjalistyczne urządzenie wyszczuplająco-modelujące w formie kołdry karbonowej z trzema oddzielnymi, regulowanymi strefami grzewczymi. Jest to profesjonalny system głębokiej penetracji promieni podczerwieni.

Efekty:
– szybsza redukcja tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki
– zwalczanie cellulitu i regeneracja skóry
– poprawa krążenia krwi
– usuwanie toksyn z organizmu
– regeneracja mięśni po wysiłku
– łagodzenie skutków stresu
– łagodzenie bólu różnego pochodzenia (np. pleców, stawów czy nerwobóle)
– wspomaganie leczenia wielu chorób (zapalenie stawów, nadciśnienia czy rwy kulszowej)

Presoterapia (drenaż limfatyczny) to masaż uciskowy usprawniający krążenie limfy i płynów tkankowych w organizmie. Odpowiedni nacisk struktur naczyniowych i limfatycznych pobudza cały układ limfatyczny do zasilania organizmu w tlen i substancje odżywcze.

Efekty:
– usprawnienie procesu odchudzania
– redukcja cellulitu
– redukcja obrzęków
– przyspieszenie i ułatwienie przepływu limfy
– likwidacja zastojów limfy
– poprawa ukrwienia tkanek
– detoksykacja organizmu
– pobudzenie metabolizmu

W skutek tych zmian komórka tłuszczowa traci swój okrągły kształt, a tłuszcz z jej wnętrza jest stopniowo uwalniany i ulega naturalnemu metabolizmowi. Terapia jest bezbolesna i pozwala szybko wymodelować partię poddaną zabiegowi.ądzenie wykorzystuje pięć długości fal lasera

Efekty:
– wyszczuplanie talii
– zmniejszanie obwodów ciała
– redukcja tkanki tłuszczowej

Zabieg mający na celu redukcję złogów tłuszczu i cellulitu w nefralgicznych obszarach podatnych na tego typu defekty tj. brzuch, uda, talia, biodra, ręce. Podczas liposukcji ultradźwiękowej komórki tłuszczowe zostają poddane zjawisku zwanym kawitacją, czyli powstałe pęcherzyki pod wpływem wysokiego ciśnienia rozrywają się w pobliżu komórek tłuszczowych, których zawartość jest uwalniana w formie emulsji i metabolizowana naturalnymi drogami.

Efakty:
– redukcja tkanki tłuszczowej
– wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki
– redukcja cellulitu
– rozbijanie komórek tłuszczowych
– poprawa jędrności skóry

Solarium jest to urządzenie elektryczne, które zawiera w sobie lampy wytwarzające promieniowanie ultrafioletowe podobne do promieniowania słonecznego.